Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kluczevia Stargard
6:0
Bryza II Reńsko
Saturn Szadzko
4:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orkan Suchań
1:2
Orzeł Małkocin
KS Kłos Pełczyce
- : -
Drawa Drawno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
6:2
KS Kłos Pełczyce
Orkan Suchań
3:1
Saturn Szadzko
Orzeł Małkocin
15:3
Bryza II Reńsko
Drawa Drawno
7:2
Kluczevia Stargard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kłos Pełczyce
6:0
Orkan Suchań
Kluczevia Stargard
0:7
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Saturn Szadzko
0:3
Orzeł Małkocin
Bryza II Reńsko
- : -
Drawa Drawno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
15:2
Bryza II Reńsko
Saturn Szadzko
5:2
KS Kłos Pełczyce
Orkan Suchań
7:0
Kluczevia Stargard
Orzeł Małkocin
7:6
Drawa Drawno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kluczevia Stargard
3:3
Saturn Szadzko
Bryza II Reńsko
0:10
Orkan Suchań
Drawa Drawno
4:13
Dąbrovia Stara Dąbrowa
KS Kłos Pełczyce
- : -
Orzeł Małkocin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:0
Orzeł Małkocin
Saturn Szadzko
11:0
Bryza II Reńsko
Orkan Suchań
5:2
Drawa Drawno
KS Kłos Pełczyce
- : -
Kluczevia Stargard
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:2
Orkan Suchań
Kluczevia Stargard
1:4
Orzeł Małkocin
Drawa Drawno
2:9
Saturn Szadzko
Bryza II Reńsko
- : -
KS Kłos Pełczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
- : -
Saturn Szadzko
Bryza II Reńsko
- : -
Kluczevia Stargard
Orzeł Małkocin
- : -
Orkan Suchań
Drawa Drawno
- : -
KS Kłos Pełczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kłos Pełczyce
- : -
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kluczevia Stargard
- : -
Drawa Drawno
Bryza II Reńsko
- : -
Orzeł Małkocin
Saturn Szadzko
- : -
Orkan Suchań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
- : -
Kluczevia Stargard
Orkan Suchań
- : -
KS Kłos Pełczyce
Orzeł Małkocin
- : -
Saturn Szadzko
Drawa Drawno
- : -
Bryza II Reńsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kłos Pełczyce
- : -
Saturn Szadzko
Kluczevia Stargard
- : -
Orkan Suchań
Bryza II Reńsko
- : -
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Drawa Drawno
- : -
Orzeł Małkocin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
- : -
Drawa Drawno
Saturn Szadzko
- : -
Kluczevia Stargard
Orkan Suchań
- : -
Bryza II Reńsko
Orzeł Małkocin
- : -
KS Kłos Pełczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kluczevia Stargard
- : -
KS Kłos Pełczyce
Bryza II Reńsko
- : -
Saturn Szadzko
Orzeł Małkocin
- : -
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Drawa Drawno
- : -
Orkan Suchań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kłos Pełczyce
- : -
Bryza II Reńsko
Saturn Szadzko
- : -
Drawa Drawno
Orkan Suchań
- : -
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orzeł Małkocin
- : -
Kluczevia Stargard
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?