Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:0
Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański
1:1
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
0:1
Elana Toruń
Stolem Gniewino
3:1
GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz
0:2
JKS Jarota Jarocin
Świt Skolwin
3:2
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia
2:1
Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:1
Unia Janikowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:0
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
5:0
Kluczevia Stargard
Elana Toruń
2:4
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
2:0
Zawisza Bydgoszcz
GKS Przodkowo
0:1
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
2:3
Stolem Gniewino
Błękitni Stargard
1:0
KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:0
Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo
0:0
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
4:3
Elana Toruń
Bałtyk Koszalin
1:2
Unia Janikowo
Stolem Gniewino
0:0
Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard
1:3
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
1:1
JKS Jarota Jarocin
Świt Skolwin
1:1
Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska
2:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia
1:2
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
4:1
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń
5:1
Stolem Gniewino
Unia Janikowo
0:1
Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
1:1
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
5:0
Kluczevia Stargard
Błękitni Stargard
0:2
Świt Skolwin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:0
KP Starogard Gdański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
2:2
Bałtyk Koszalin
Stolem Gniewino
2:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew
1:2
Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin
3:0
Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska
4:1
Unia Janikowo
GKS Przodkowo
1:1
Zawisza Bydgoszcz
JKS Jarota Jarocin
0:2
Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
2:0
Kluczevia Stargard
Bałtyk Gdynia
2:1
Pogoń II Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:3
Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Sokół Kleczew
Elana Toruń
1:1
Kluczevia Stargard
Unia Janikowo
0:1
Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo
0:1
JKS Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
3:2
Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0:0
Świt Skolwin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:1
Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
0:1
Unia Janikowo
Stolem Gniewino
1:4
Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz
1:4
Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard
1:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew
2:0
GKS Przodkowo
Świt Skolwin
0:1
Bałtyk Koszalin
JKS Jarota Jarocin
1:1
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
2:3
Elana Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
1:1
Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin
4:1
Kluczevia Stargard
Elana Toruń
2:2
Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo
1:4
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
0:4
Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin
2:1
Sokół Kleczew
Błękitni Stargard
0:0
JKS Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:3
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:2
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
2:0
GKS Przodkowo
Stolem Gniewino
1:3
Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
2:0
Błękitni Stargard
Świt Skolwin
3:1
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino
- : -
Świt Skolwin
Elana Toruń
- : -
Sokół Kleczew
Unia Janikowo
- : -
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
- : -
Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
- : -
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
- : -
Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard
- : -
Stolem Gniewino
Sokół Kleczew
- : -
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin
- : -
Unia Janikowo
GKS Przodkowo
- : -
Pogoń II Szczecin
JKS Jarota Jarocin
- : -
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
- : -
KP Starogard Gdański
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin
- : -
Sokół Kleczew
Stolem Gniewino
- : -
Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
- : -
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
- : -
Kluczevia Stargard
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
JKS Jarota Jarocin
Błękitni Stargard
- : -
GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce
- : -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
- : -
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard
- : -
Unia Janikowo
Sokół Kleczew
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo
- : -
Elana Toruń
JKS Jarota Jarocin
- : -
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
- : -
Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia
- : -
Świt Skolwin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Stolem Gniewino
- : -
JKS Jarota Jarocin
Elana Toruń
- : -
Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo
- : -
Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard
- : -
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
- : -
GKS Przodkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
- : -
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Kluczevia Stargard
Sokół Kleczew
- : -
Stolem Gniewino
GKS Przodkowo
- : -
Bałtyk Koszalin
JKS Jarota Jarocin
- : -
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
- : -
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard
- : -
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
- : -
Unia Janikowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
- : -
Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino
- : -
Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo
- : -
Elana Toruń
Kluczevia Stargard
- : -
JKS Jarota Jarocin
Świt Skolwin
- : -
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
- : -
Błękitni Stargard
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
- : -
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Unia Janikowo
Elana Toruń
- : -
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew
- : -
Kluczevia Stargard
GKS Przodkowo
- : -
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
- : -
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard
- : -
Bałtyk Koszalin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?