Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
3:1
Unia Janikowo
Unia Swarzędz
0:0
Chemik Police
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Sokół Kleczew
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
3:1
Górnik Konin
Gwardia Koszalin
0:1
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Mieszko Gniezno
Gryf II Wejherowo
0:4
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
2:6
JKS Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec
1:5
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
0:0
Bałtyk Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
2:2
Pogoń II Szczecin
JKS Jarota Jarocin
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Mieszko Gniezno
0:6
Nielba Wągrowiec
Unia Janikowo
0:3
Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń
1:2
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
1:2
Gryf II Wejherowo
Bałtyk Koszalin
3:4
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
5:1
Świt Skolwin
Chemik Police
0:6
Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo
4:2
Unia Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz
0:3
Bałtyk Koszalin
Flota Świnoujście
4:2
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
2:4
JKS Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
1:3
GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Elana Toruń
Gryf II Wejherowo
1:2
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
3:0
Górnik Konin
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia
0:0
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
5:1
Chemik Police
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
5:2
Sokół Kleczew
Elana Toruń
1:1
Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin
4:1
KS Pomorzanin Toruń
Unia Swarzędz
2:0
Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo
1:2
Świt Skolwin
Chemik Police
2:3
Gryf II Wejherowo
Górnik Konin
1:3
Kotwica Kołobrzeg
JKS Jarota Jarocin
3:1
Flota Świnoujście
Mieszko Gniezno
1:6
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo
2:4
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
5:1
KP Starogard Gdański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
4:0
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
2:0
Chemik Police
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
JKS Jarota Jarocin
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Mieszko Gniezno
Świt Skolwin
0:0
Unia Swarzędz
Sokół Kleczew
1:2
Unia Janikowo
Gwardia Koszalin
3:0
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
0:4
Radunia Stężyca
Gryf II Wejherowo
2:2
GKS Przodkowo
Flota Świnoujście
0:4
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
1:0
Pogoń II Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
6:0
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
0:7
Sokół Kleczew
Unia Swarzędz
4:1
Gryf II Wejherowo
Chemik Police
1:3
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
1:1
KP Starogard Gdański
Gwardia Koszalin
0:2
Świt Skolwin
Górnik Konin
1:1
Flota Świnoujście
Mieszko Gniezno
0:1
Bałtyk Gdynia
JKS Jarota Jarocin
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca
2:1
Nielba Wągrowiec
Elana Toruń
1:4
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
1:3
Unia Swarzędz
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Elana Toruń
Świt Skolwin
0:0
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
3:1
Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
4:1
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
2:2
GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec
2:0
Chemik Police
Gryf II Wejherowo
0:1
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
1:1
JKS Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
8:1
Flota Świnoujście
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:4
Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz
0:1
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
1:2
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
0:0
Flota Świnoujście
Górnik Konin
0:3
KS Pomorzanin Toruń
Świt Skolwin
5:0
Gryf II Wejherowo
Mieszko Gniezno
1:4
Unia Janikowo
Elana Toruń
1:1
Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin
0:2
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec
4:3
Unia Swarzędz
Unia Janikowo
3:1
JKS Jarota Jarocin
Gryf II Wejherowo
2:3
Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański
2:4
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
1:1
Elana Toruń
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska
5:0
Chemik Police
Flota Świnoujście
1:1
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
6:0
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
3:0
Mieszko Gniezno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
1:0
Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz
1:2
Flota Świnoujście
JKS Jarota Jarocin
3:3
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
0:0
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
1:1
Unia Janikowo
Górnik Konin
0:1
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
2:2
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin
7:1
Mieszko Gniezno
Gryf II Wejherowo
2:1
KP Starogard Gdański
Chemik Police
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
1:2
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
6:0
Chemik Police
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Unia Swarzędz
KS Pomorzanin Toruń
0:2
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
0:4
Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno
0:2
JKS Jarota Jarocin
Unia Janikowo
2:1
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
3:0
Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Gryf II Wejherowo
KP Starogard Gdański
3:1
Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
0:1
Świt Skolwin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
2:1
Kotwica Kołobrzeg
Unia Swarzędz
2:0
KS Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo
4:0
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
2:0
Flota Świnoujście
Elana Toruń
5:0
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
1:4
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
0:4
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
1:0
JKS Jarota Jarocin
Gryf II Wejherowo
2:4
Nielba Wągrowiec
Radunia Stężyca
4:0
Unia Janikowo
Chemik Police
0:2
Sokół Kleczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
3:1
Gryf II Wejherowo
Bałtyk Gdynia
1:0
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
0:6
Świt Skolwin
JKS Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew
0:1
GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno
1:1
Górnik Konin
Unia Janikowo
2:0
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
3:3
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
0:2
KP Starogard Gdański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:4
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
0:1
Flota Świnoujście
Unia Swarzędz
1:2
Sokół Kleczew
Chemik Police
0:2
Pogoń II Szczecin
Gryf II Wejherowo
0:4
Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin
1:9
JKS Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
5:0
Mieszko Gniezno
Gwardia Koszalin
2:0
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
3:1
Nielba Wągrowiec
GKS Przodkowo
1:0
Unia Janikowo
Świt Skolwin
2:0
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
0:0
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
1:1
Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
1:0
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
1:1
Chemik Police
Elana Toruń
2:0
Górnik Konin
JKS Jarota Jarocin
0:3
Radunia Stężyca
Flota Świnoujście
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
0:0
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
1:4
GKS Przodkowo
KS Pomorzanin Toruń
3:0
Gryf II Wejherowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:0
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Chemik Police
0:3
JKS Jarota Jarocin
Unia Swarzędz
3:1
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
3:0
Mieszko Gniezno
Gwardia Koszalin
2:2
Unia Janikowo
Gryf II Wejherowo
3:0
Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
1:1
Flota Świnoujście
Świt Skolwin
3:2
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Radunia Stężyca
2:1
Elana Toruń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
1:2
Gryf II Wejherowo
Unia Janikowo
0:2
Świt Skolwin
Flota Świnoujście
0:3
Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Nielba Wągrowiec
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
0:7
Unia Swarzędz
Górnik Konin
0:3
Radunia Stężyca
JKS Jarota Jarocin
2:1
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
1:1
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
6:1
Gwardia Koszalin
Elana Toruń
6:0
Chemik Police
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Radunia Stężyca
Flota Świnoujście
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz
- : -
JKS Jarota Jarocin
Chemik Police
- : -
Górnik Konin
Gwardia Koszalin
- : -
Mieszko Gniezno
Gryf II Wejherowo
- : -
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
- : -
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
- : -
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
- : -
KS Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo
- : -
Elana Toruń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
- : -
Gryf II Wejherowo
Unia Janikowo
- : -
KP Starogard Gdański
Mieszko Gniezno
- : -
Świt Skolwin
Górnik Konin
- : -
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Bałtyk Koszalin
JKS Jarota Jarocin
- : -
Gwardia Koszalin
Elana Toruń
- : -
Unia Swarzędz
Bałtyk Gdynia
- : -
Nielba Wągrowiec
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Flota Świnoujście
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin
- : -
Chemik Police
Unia Swarzędz
- : -
Górnik Konin
GKS Przodkowo
- : -
Radunia Stężyca
Flota Świnoujście
- : -
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
- : -
JKS Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
- : -
Elana Toruń
Gryf II Wejherowo
- : -
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
KS Pomorzanin Toruń
KP Starogard Gdański
- : -
Pogoń II Szczecin
Nielba Wągrowiec
- : -
Sokół Kleczew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Unia Swarzędz
Chemik Police
- : -
GKS Przodkowo
JKS Jarota Jarocin
- : -
Gryf II Wejherowo
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
- : -
Flota Świnoujście
Mieszko Gniezno
- : -
KP Starogard Gdański
Unia Janikowo
- : -
Nielba Wągrowiec
Elana Toruń
- : -
Świt Skolwin
Górnik Konin
- : -
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?