Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zblewo
1:1
Wda Lipusz
Chojniczanka II Chojnice
1:2
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
4:2
Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
4:1
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
1:1
GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń
3:1
Wierzyca Decka Pelplin
Pogoń Lębork
2:0
Jantar Ustka
MKS Władysławowo
1:0
Arka II Gdynia
KTS-K Wikęd Luzino
0:3
Gwiazda Karsin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:1
Powiśle Dzierzgoń
Gwiazda Karsin
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia
1:1
Anioły Garczegorze
Wda Lipusz
3:2
MKS Władysławowo
GKS Kowale
1:1
Gedania Gdańsk
Wierzyca Decka Pelplin
2:2
Pogoń Lębork
Jantar Ustka
0:5
Gryf Słupsk
Chojniczanka II Chojnice
4:0
Sokół Zblewo
Jaguar Gdańsk
2:0
Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk
3:1
KTS-K Wikęd Luzino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Lechia II Gdańsk
Wda Lipusz
0:1
Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo
2:1
Chojniczanka II Chojnice
Gedania Gdańsk
3:3
Jantar Ustka
Grom Nowy Staw
0:1
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
3:1
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
6:0
Wierzyca Decka Pelplin
Powiśle Dzierzgoń
2:0
Arka II Gdynia
KTS-K Wikęd Luzino
0:2
GKS Kowale
Sokół Zblewo
3:4
Jaguar Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:3
Gryf Słupsk
Chojniczanka II Chojnice
0:2
Anioły Garczegorze
Sokół Zblewo
1:2
MKS Władysławowo
Arka II Gdynia
1:3
Pogoń Lębork
GKS Kowale
0:6
Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz
2:1
Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka
1:1
KTS-K Wikęd Luzino
Wierzyca Decka Pelplin
0:1
Gedania Gdańsk
Gwiazda Karsin
1:1
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
0:1
Stolem Gniewino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
3:0
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
4:1
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
6:2
Gwiazda Karsin
MKS Władysławowo
0:2
Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
4:1
Chojniczanka II Chojnice
Gryf Słupsk
1:1
Arka II Gdynia
Pogoń Lębork
1:0
Wda Lipusz
Anioły Garczegorze
2:3
Sokół Zblewo
KTS-K Wikęd Luzino
1:1
Wierzyca Decka Pelplin
Grom Nowy Staw
0:6
Lechia II Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:3
KTS-K Wikęd Luzino
Jaguar Gdańsk
5:0
Gwiazda Karsin
Arka II Gdynia
3:3
Gedania Gdańsk
GKS Kowale
4:0
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
3:2
Gryf Słupsk
Sokół Zblewo
3:1
Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Decka Pelplin
1:4
Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka II Chojnice
6:0
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
4:0
MKS Władysławowo
Lechia II Gdańsk
2:3
Stolem Gniewino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
3:0*
Jantar Ustka
Wda Lipusz
0:0
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
3:0
GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń
0:2
MKS Władysławowo
Kaszubia Kościerzyna
6:1
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
2:1
Chojniczanka II Chojnice
Pogoń Lębork
2:1
Sokół Zblewo
Gwiazda Karsin
1:0
Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze
0:1
Jaguar Gdańsk
KTS-K Wikęd Luzino
1:1
Arka II Gdynia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
1:2
Chojniczanka II Chojnice
Anioły Garczegorze
4:1
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale
2:2
Gwiazda Karsin
Wda Lipusz
0:1
KTS-K Wikęd Luzino
Sokół Zblewo
4:3
Gryf Słupsk
MKS Władysławowo
1:1
Pogoń Lębork
Wierzyca Decka Pelplin
2:1
Grom Nowy Staw
Jantar Ustka
2:3
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
1:5
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
5:5
Jaguar Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:1
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
4:2
Sokół Zblewo
Gwiazda Karsin
4:2
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
3:1
Wierzyca Decka Pelplin
Gryf Słupsk
4:0
MKS Władysławowo
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń
1:3
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
0:3
Anioły Garczegorze
KTS-K Wikęd Luzino
1:5
Chojniczanka II Chojnice
Lechia II Gdańsk
6:0
GKS Kowale
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:2
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
2:3
GKS Kowale
Arka II Gdynia
1:2
Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń
0:0
Pogoń Lębork
MKS Władysławowo
1:3
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
1:0
Gryf Słupsk
Wierzyca Decka Pelplin
3:1
Gwiazda Karsin
Jantar Ustka
1:1
Lechia II Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Sokół Zblewo
3:3
KTS-K Wikęd Luzino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
1:0
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
1:0
Wda Lipusz
GKS Kowale
6:0
Jantar Ustka
Kaszubia Kościerzyna
6:2
Sokół Zblewo
Stolem Gniewino
5:0
Arka II Gdynia
Gwiazda Karsin
0:3
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
1:1
Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
0:0
Jaguar Gdańsk
KTS-K Wikęd Luzino
1:1
MKS Władysławowo
Lechia II Gdańsk
0:0
Wierzyca Decka Pelplin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:2
Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk
4:1
Jantar Ustka
Arka II Gdynia
3:2
Gwiazda Karsin
MKS Władysławowo
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń
1:2
Gedania Gdańsk
Wierzyca Decka Pelplin
1:1
GKS Kowale
Wda Lipusz
1:6
Stolem Gniewino
Chojniczanka II Chojnice
5:0
Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork
1:4
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
4:1
KTS-K Wikęd Luzino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
0:1
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
2:0
Sokół Zblewo
Gwiazda Karsin
1:0
Wda Lipusz
GKS Kowale
1:0
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
0:0
Chojniczanka II Chojnice
Gryf Słupsk
1:0
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
3:0
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
2:2
Wierzyca Decka Pelplin
Lechia II Gdańsk
3:0*
Arka II Gdynia
KTS-K Wikęd Luzino
3:3
Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk
4:0
Wierzyca Decka Pelplin
Arka II Gdynia
1:1
GKS Kowale
MKS Władysławowo
2:0
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
3:2
Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka II Chojnice
3:1
Gwiazda Karsin
Pogoń Lębork
0:1
KTS-K Wikęd Luzino
Gryf Słupsk
2:2
Gedania Gdańsk
Sokół Zblewo
0:2
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
3:1
Jantar Ustka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
1:5
Jaguar Gdańsk
Lechia II Gdańsk
3:3
Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw
4:2
Anioły Garczegorze
KTS-K Wikęd Luzino
2:0
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
4:3
Arka II Gdynia
Gwiazda Karsin
7:2
Sokół Zblewo
Stolem Gniewino
6:1
MKS Władysławowo
Wierzyca Decka Pelplin
1:1
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
8:0
Pogoń Lębork
GKS Kowale
0:0
Wda Lipusz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk
3:1
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
4:1
KTS-K Wikęd Luzino
Arka II Gdynia
6:0
Wierzyca Decka Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
4:0
GKS Kowale
Jantar Ustka
0:0
Wda Lipusz
MKS Władysławowo
2:2
Gwiazda Karsin
Anioły Garczegorze
0:2
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
4:2
Gryf Słupsk
Sokół Zblewo
0:2
Lechia II Gdańsk
Grom Nowy Staw
0:2
Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
1:2
MKS Władysławowo
Jaguar Gdańsk
0:0
KTS-K Wikęd Luzino
Gwiazda Karsin
2:3
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
2:2
Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw
1:1
Pogoń Lębork
Wierzyca Decka Pelplin
3:1
Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy
1:1
Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
3:1
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
3:1
Gedania Gdańsk
GKS Kowale
3:2
Sokół Zblewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?