Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
Pauza
Puma Darżlubie
4:1
Kaszuby Połchowo
Sztorm II KOSAKOWO
3:2
AP KP Gdynia
Norda Karwia
0:2
KP Gdynia
Sokół Strzelno
1:5
Huragan Smolno
Lider Dębogórze
2:1
Ajax Leśniewo
Stolem II Gniewino
10:0
Arka Prusewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm II KOSAKOWO
Pauza
Ajax Leśniewo
0:2
AP KP Gdynia
Kaszuby Połchowo
0:2
Norda Karwia
Huragan Smolno
3:2
Puma Darżlubie
Arka Prusewo
2:4
Sokół Strzelno
KP Gdynia
0:5
Gryf II Wejherowo
Lider Dębogórze
0:6
Stolem II Gniewino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
8:2
Kaszuby Połchowo
Norda Karwia
2:5
Huragan Smolno
Sokół Strzelno
0:5
Lider Dębogórze
Stolem II Gniewino
5:2
Ajax Leśniewo
Puma Darżlubie
4:1
Arka Prusewo
Sztorm II KOSAKOWO
3:2
KP Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajax Leśniewo
Pauza
Stolem II Gniewino
9:0
Sokół Strzelno
Lider Dębogórze
0:1
Puma Darżlubie
Arka Prusewo
4:3
Norda Karwia
Huragan Smolno
0:9
Gryf II Wejherowo
Kaszuby Połchowo
1:3
Sztorm II KOSAKOWO
KP Gdynia
1:1
AP KP Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Gdynia
Pauza
Sztorm II KOSAKOWO
2:3
Huragan Smolno
Norda Karwia
2:4
Lider Dębogórze
Gryf II Wejherowo
15:0
Arka Prusewo
Sokół Strzelno
1:8
Ajax Leśniewo
Puma Darżlubie
0:5
Stolem II Gniewino
AP KP Gdynia
1:2
Kaszuby Połchowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszuby Połchowo
Pauza
Stolem II Gniewino
3:0*
Norda Karwia
Lider Dębogórze
3:6
Gryf II Wejherowo
Ajax Leśniewo
1:2
KP Gdynia
Huragan Smolno
1:5
AP KP Gdynia
Arka Prusewo
3:3
Sztorm II KOSAKOWO
Sokół Strzelno
2:5
Puma Darżlubie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Smolno
Pauza
Gryf II Wejherowo
5:0
Stolem II Gniewino
Norda Karwia
6:3
Sokół Strzelno
AP KP Gdynia
5:0
Arka Prusewo
Sztorm II KOSAKOWO
4:1
Lider Dębogórze
Puma Darżlubie
4:0
Ajax Leśniewo
KP Gdynia
3:1
Kaszuby Połchowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Prusewo
Pauza
Lider Dębogórze
1:6
AP KP Gdynia
Stolem II Gniewino
6:1
Sztorm II KOSAKOWO
Ajax Leśniewo
1:2
Kaszuby Połchowo
Huragan Smolno
2:1
KP Gdynia
Sokół Strzelno
1:7
Gryf II Wejherowo
Puma Darżlubie
5:1
Norda Karwia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
Pauza
Sztorm II KOSAKOWO
3:0
Sokół Strzelno
Kaszuby Połchowo
1:1
Huragan Smolno
Gryf II Wejherowo
13:0
Puma Darżlubie
Norda Karwia
1:4
Ajax Leśniewo
AP KP Gdynia
0:3*
Stolem II Gniewino
KP Gdynia
5:0
Arka Prusewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem II Gniewino
Pauza
Lider Dębogórze
4:2
KP Gdynia
Ajax Leśniewo
3:1
Huragan Smolno
Arka Prusewo
1:4
Kaszuby Połchowo
Norda Karwia
1:14
Gryf II Wejherowo
Sokół Strzelno
0:4
AP KP Gdynia
Puma Darżlubie
3:1
Sztorm II KOSAKOWO
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Strzelno
Pauza
Huragan Smolno
6:1
Arka Prusewo
Sztorm II KOSAKOWO
5:3
Norda Karwia
Gryf II Wejherowo
3:0
Ajax Leśniewo
Kaszuby Połchowo
4:1
Lider Dębogórze
AP KP Gdynia
3:3
Puma Darżlubie
KP Gdynia
3:3
Stolem II Gniewino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Darżlubie
Pauza
Stolem II Gniewino
5:3
Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze
2:4
Huragan Smolno
Gryf II Wejherowo
6:0
Sztorm II KOSAKOWO
Norda Karwia
9:2
AP KP Gdynia
Ajax Leśniewo
3:0
Arka Prusewo
Sokół Strzelno
1:6
KP Gdynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Norda Karwia
Pauza
Kaszuby Połchowo
1:1
Sokół Strzelno
KP Gdynia
7:1
Puma Darżlubie
Huragan Smolno
0:5
Stolem II Gniewino
Arka Prusewo
2:5
Lider Dębogórze
Sztorm II KOSAKOWO
3:5
Ajax Leśniewo
AP KP Gdynia
0:9
Gryf II Wejherowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?