Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem II Gniewino
5:3
GKS Linia
Wicher Wierzchucino
2:1
Ajax Leśniewo
Relaks Mechowo
1:5
KKS Koleczkowo
Sokół Strzelno
4:4
Huragan Smolno
Puma Darżlubie
2:5
Solar
Norda Karwia
1:2
Arka Prusewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
3:0
Norda Karwia
KKS Koleczkowo
3:1
Puma Darżlubie
Ajax Leśniewo
2:0
GKS Linia
Arka Prusewo
0:5
Sokół Strzelno
Huragan Smolno
2:0
Relaks Mechowo
Solar
8:1
Stolem II Gniewino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
3:6
Solar
Sokół Strzelno
1:7
Wicher Wierzchucino
Puma Darżlubie
0:4
Huragan Smolno
Stolem II Gniewino
3:1
KKS Koleczkowo
Norda Karwia
5:1
Ajax Leśniewo
Relaks Mechowo
5:3
Arka Prusewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
6:0
Relaks Mechowo
Norda Karwia
2:6
Sokół Strzelno
KKS Koleczkowo
4:2
GKS Linia
Ajax Leśniewo
2:9
Solar
Arka Prusewo
3:4
Puma Darżlubie
Huragan Smolno
1:4
Stolem II Gniewino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
1:2
Huragan Smolno
Sokół Strzelno
3:4
Ajax Leśniewo
Puma Darżlubie
2:3
Wicher Wierzchucino
Stolem II Gniewino
4:1
Arka Prusewo
Solar
1:1
KKS Koleczkowo
Relaks Mechowo
2:7
Norda Karwia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
4:1
Stolem II Gniewino
Norda Karwia
3:2
Puma Darżlubie
Ajax Leśniewo
0:5
KKS Koleczkowo
Arka Prusewo
0:1
GKS Linia
Huragan Smolno
0:4
Solar
Sokół Strzelno
6:1
Relaks Mechowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
3:3
Huragan Smolno
GKS Linia
1:3
Wicher Wierzchucino
Puma Darżlubie
2:2
Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino
2:1
Norda Karwia
Solar
12:0
Arka Prusewo
Relaks Mechowo
7:1
Ajax Leśniewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
1:2
Solar
Norda Karwia
5:3
GKS Linia
Ajax Leśniewo
3:3
Huragan Smolno
Arka Prusewo
2:4
KKS Koleczkowo
Sokół Strzelno
0:4
Stolem II Gniewino
Relaks Mechowo
1:1
Puma Darżlubie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
3:5
Wicher Wierzchucino
GKS Linia
5:1
Sokół Strzelno
Huragan Smolno
3:0
Arka Prusewo
Puma Darżlubie
1:1
Ajax Leśniewo
Stolem II Gniewino
6:1
Relaks Mechowo
Solar
3:0
Norda Karwia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
5:1
Huragan Smolno
Norda Karwia
1:10
KKS Koleczkowo
Ajax Leśniewo
0:1
Arka Prusewo
Sokół Strzelno
1:5
Solar
Puma Darżlubie
1:4
Stolem II Gniewino
Relaks Mechowo
5:1
GKS Linia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
9:3
Sokół Strzelno
GKS Linia
1:1
Puma Darżlubie
Arka Prusewo
3:1
Wicher Wierzchucino
Huragan Smolno
2:2
Norda Karwia
Stolem II Gniewino
6:0
Ajax Leśniewo
Solar
12:1
Relaks Mechowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
7:0
Relaks Mechowo
GKS Linia
2:2
Stolem II Gniewino
Solar
1:0
Puma Darżlubie
Huragan Smolno
2:0
Sokół Strzelno
Ajax Leśniewo
1:4
Wicher Wierzchucino
Arka Prusewo
1:2
Norda Karwia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
1:4
Ajax Leśniewo
Norda Karwia
4:4
Wicher Wierzchucino
Sokół Strzelno
6:1
Arka Prusewo
Relaks Mechowo
2:1
Huragan Smolno
Puma Darżlubie
2:3
KKS Koleczkowo
Stolem II Gniewino
0:2
Solar
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Solar
8:0
GKS Linia
KKS Koleczkowo
5:1
Stolem II Gniewino
Ajax Leśniewo
0:2
Norda Karwia
Huragan Smolno
0:2
Puma Darżlubie
Wicher Wierzchucino
3:1
Sokół Strzelno
Arka Prusewo
2:1
Relaks Mechowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Solar
4:3
Ajax Leśniewo
Stolem II Gniewino
4:1
Huragan Smolno
GKS Linia
0:3
KKS Koleczkowo
Relaks Mechowo
3:4
Wicher Wierzchucino
Puma Darżlubie
3:1
Arka Prusewo
Sokół Strzelno
0:2
Norda Karwia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
3:4
Solar
Norda Karwia
3:5
Relaks Mechowo
Arka Prusewo
0:3
Stolem II Gniewino
Wicher Wierzchucino
2:1
Puma Darżlubie
Huragan Smolno
4:1
GKS Linia
Ajax Leśniewo
1:4
Sokół Strzelno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem II Gniewino
1:1
Wicher Wierzchucino
KKS Koleczkowo
1:2
Ajax Leśniewo
Solar
4:0
Huragan Smolno
Puma Darżlubie
2:3
Norda Karwia
Relaks Mechowo
4:3
Sokół Strzelno
GKS Linia
- : -
Arka Prusewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Norda Karwia
5:1
Stolem II Gniewino
Wicher Wierzchucino
11:1
GKS Linia
Ajax Leśniewo
5:1
Relaks Mechowo
Huragan Smolno
4:0
KKS Koleczkowo
Sokół Strzelno
1:0
Puma Darżlubie
Arka Prusewo
0:10
Solar
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Solar
2:2
Wicher Wierzchucino
KKS Koleczkowo
3:2
Arka Prusewo
Huragan Smolno
6:1
Ajax Leśniewo
Puma Darżlubie
4:3
Relaks Mechowo
Stolem II Gniewino
2:3
Sokół Strzelno
GKS Linia
- : -
Norda Karwia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Norda Karwia
5:6
Solar
Wicher Wierzchucino
1:3
KKS Koleczkowo
Ajax Leśniewo
0:4
Puma Darżlubie
Sokół Strzelno
3:4
GKS Linia
Relaks Mechowo
1:6
Stolem II Gniewino
Arka Prusewo
1:3
Huragan Smolno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Solar
5:1
Sokół Strzelno
KKS Koleczkowo
3:0
Norda Karwia
Huragan Smolno
1:2
Wicher Wierzchucino
GKS Linia
2:0
Relaks Mechowo
Stolem II Gniewino
5:1
Puma Darżlubie
Arka Prusewo
2:8
Ajax Leśniewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
- : -
Arka Prusewo
Norda Karwia
1:0
Huragan Smolno
Ajax Leśniewo
1:3
Stolem II Gniewino
Relaks Mechowo
2:4
Solar
Sokół Strzelno
1:4
KKS Koleczkowo
Puma Darżlubie
5:3
GKS Linia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?