Urodziny Adama Kujawskiego

Wszystkiego najlepszego!

Wczoraj, tj. 2 października 2021 roku swoje 20. urodziny obchodził jeden z zawodników naszego klubu - Adam Kujawski. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia. Wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz wielu sukcesów w barwach Unii.

Adam Kujawski występuje na pozycji pomocnika. Urodził się 2 października 2001 roku. Od dziecka uczęszczał na treningi Lidera Włocławek, z którego później przeniósł się do młodzieżowych drużyn Polonii Warszawa. Po trzyletnim pobycie w stolicy zdecydował się powrócić do Włocławka, gdzie związał się z tamtejszą Włocłavią. To właśnie w tej drużynie odnotował swój pierwszy mecz w drużynie seniorów. Wraz z niebiesko-biało-czerwonymi w ubiegłym sezonie zajął wysokie - drugie miejsce w IV lidze oraz wywalczył Okręgowy Puchar Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego. Do Unii dołączył przed sezonem 2021/22. Na ten moment rozegrał dziesięć ligowych spotkań zdobywając jedną bramkę. W naszej drużynie występuje z numerem 15.

Zdjęcie: Mateusz Biernacki