Unia - Sportis Łochowo 1:1

Remis w pierwszym sparingu

Rozegrany dziś pierwszy mecz kontrolny podczas letnich przygotowań zakończył się remisem. Bramkę otwierającą wynik spotkania zdobyli goście. Do siatki naszej drużyny piłkę skierował w pierwszej połowie Damian Stasikowski. Bramkę wyrównującą, z rzutu karnego w 75. minucie zdobył Patryk Urbański. W sparingu tym okazję do zaprezentowania się janikowskim kibicom mieli nowi zawodnicy naszej drużyny. Sztab przyglądał się również kilku graczom, którzy mogą zasilić szeregi naszego zespołu przed zbliżającym się sezonem.

UNIA JANIKOWO - SPORTIS ŁOCHOWO (0:1) 1:1
0:1 - Damian Stasikowski (Sportis Łochowo)
1:1 - Patryk Urbański (rzut karny)

Skład Unii w pierwszej połowie meczu:
Nowak - Kowalski, Mysiak, Losik, Hulisz - Raul, Roszak - Zaborowski, Goździk, Gomez - Zagdański

Skład Unii w drugiej połowie meczu:
Zawodnik testowany - Hartwich, Urbański, Mysiak, Strosin - Zagórski, Raul - Łojeczko, Marszał, Gomez - Brodowski

Zdjęcie: Unia Janikowo