Sparing: Świt Skolwin - Unia 1:1

Remis z trzecim zespołem III ligi

Wczoraj w Ustroniu Morskim zawodnicy Unii Janikowo w ramach meczu kontrolnego zmierzyli się z trzecią drużyną rozgrywek trzeciej ligi - Świtem Skolwin. Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana, ale to zawodnicy ze Szczecina stworzyli sobie dogodną okazje, którą dobrze wykorzystali i zamienili na bramkę. Jej autorem okazał się Shuma Nagamatsu. Druga połowa zdecydowanie należała już do naszego zespołu. Zawodnicy z Janikowa konstruowali ładne i składne akcje, które w większości kończyły się strzałem. Do siatki rywali piłka wpadła w siedemdziesiątej minucie meczu, a na listę strzelców wpisał się Gracjan Goździk. Warto dodać, że znakomitą interwencją popisał się Gracjan Fabiszewski, który w osiemdziesiątej minucie obronił rzut karny wykonywany przez jednego z zawodników Dumy Dzielnicy.

25' 1:0 - Świt Skolwin

72' 1:1 - Gracjan Goździk

Skład Unii:

Gracjan Fabiszewski - Dominik Kowalski (59' Damian Garstka), Patryk Urbański, zawodnik testowany (61' Jakub Losik), Filip Hartwich (76' Maciej Mysiak) - Eryk Marszał (56' Miłosz Dziurzyński), Mateusz Ławniczak (46' Tomasz Kowalczuk), Ernest Hulisz (46' Gracjan Goździk), Piotr Siekirka - Maciej Stefanowicz, Adam Konieczny (71' Mikołaj Jabłkowski)

Rezerwowy, który nie zagrał: Konrad Syldatk

Nieobecni: Piotr Jakubowski (rehabilitacja po operacji kostki) Mateusz Rumiński, Przemysław Kędziora, Dawid Radomski (kontuzje/urazy)