Sparing: Chrobry Głogów - Unia 1:0

Porażka w sparingu z pierwszoligowcem

Wczoraj w Głogowie odbył się kontrolny mecz, w którym to nasz zespół zmierzył się z miejscowym Chrobrym. W spotkaniu tym padła tylko jedna bramka. Jej autorem okazał Damian Kowalczyk, który pokonał Konrada Syldatka w pierwszej połowie. Gra zawodników Unii na tle silniejszego rywala wyglądała bardzo dobrze, co daje duży optymizm przed zbliżającymi się meczami o stawkę.

Pierwsza część spotkania była dość wyrównana, ale to gospodarze skonstruowali akcje dającą jedyną bramkę w meczu. Bramka ta padła po dośrodkowaniu w pole karne janikowian. Po zamieszaniu przed bramką Syldatka piłkę do siatki skierował Damian Kowalczyk. W drugiej połowie na boisku w ofensywie zdecydowanie lepiej prezentowali się zawodnicy Dumy Kujaw, którzy stwarzali sobie dobre okazje strzeleckie. Zawodnicy Chrobrego dobrze jednak prezentowali się w defensywie i skutecznie neutralizowali ataki Unii.

CHROBRY GŁOGÓW - UNIA JANIKOWO 1:0 (1:0)

31' 1:0 - Damian Kowalczyk

Skład Unii:
Konrad Syldatk
- Dominik Kowalski, Patryk Urbański, zawodnik testowany, Damian Garstka - Tomasz Kowalczuk (46' Maciej Stefanowicz), Mateusz Ławniczak - Piotr Siekirka (79' zawodnik testowany), Gracjan Goździk, Miłosz Dziurzyński (46' Eryk Marszał) - Adam Konieczny (46' zawodnik testowany)