Poznaliśmy terminarz III ligi gr. 2

Terminarz III ligi na sezon 2021/22

Dziś Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze na sezon 2021/22. Rozgrywki III ligi rozpoczną się 7 sierpnia i potrwają do 21 listopada. W pierwszej kolejce zawodnicy Unii udadzą się do Nowych Skalmierzyc, aby tam zmierzyć się z beniaminkiem rozgrywek - tamtejszą Pogonią. W drugiej kolejce janikowianie na własnym obiekcie podejmą Jarotę Jarocin. Poniżej pełen terminarz.

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Kluczevia Stargard
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Koszalin

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański - Elana Toruń
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Unia Janikowo - Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Kluczevia Stargard
Błękitni Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - GKS Przodkowo
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz

Kolejka 6 - 4-5 września

Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia
Elana Toruń - Kluczevia Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański

Kolejka 7 - 8 września

KP Starogard Gdański - Unia Janikowo
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin
Kluczevia Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 8 - 11-12 września

Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin - Kluczevia Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino

Kolejka 9 - 18-19 września

Stolem Gniewino - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo

Kolejka 10 - 25-26 września

Unia Janikowo - GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Kluczevia Stargard
Stolem Gniewino - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 11 - 2-3 października

Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo
Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin

Kolejka 12 - 9-10 października

Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Kluczevia Stargard

Kolejka 13 - 16-17 października

Kluczevia Stargard - Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo - Elana Toruń
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard

Kolejka 14 - 23-24 października

Unia Janikowo - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz
Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia

Kolejka 15 - 30-31 października

Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz - Kluczevia Stargard
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard - Elana Toruń

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Unia Janikowo - Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Kluczevia Stargard
Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz - Kluczevia Stargard
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 19 - 12-13 marca

Jarota Jarocin - Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Bałtyk Koszalin - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 20 - 19-20 marca

Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo - Kluczevia Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin

Kolejka 21 - 26-27 marca

Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Kluczevia Stargard - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Błękitni Stargard
Stolem Gniewino - Elana Toruń
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kluczevia Stargard
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Unia Janikowo - Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino

Kolejka 28 - 7-8 maja

Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino - Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo

Kolejka 29 - 14-15 maja

Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
GKS Przodkowo - Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 30 - 21-22 maja

Unia Janikowo - Kluczevia Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin

Kolejka 31 - 28-29 maja

Błękitni Stargard - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Błękitni Stargard

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Elana Toruń - Unia Janikowo
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Kluczevia Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń